Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mimča 2012

2012

Zde bychom se chtěli pochlubit, jak se nám povedlo letošní rozmnožení našich užovek formy Butter.

Jelikož naši chovanci byli hetera, vylihly se nám  ze spojení jak forma Caramel tak forma Butter

Mláďata jsou od samiček Buter a Butter hetero Motley ve spojení se samečkem Caramel hetero Butter Motley

Máme venku již i 1 mládě Caramel Motley, jedná se o samičku a samozřejmě si ji necháváme :-)

Na fotografiích 25, 26 a 27 je zobrazena rozdílná velikost vajíček s možností porovnání hadíků, kteří se z daného vejce vyklubali. Pro lepší představu jsme zde umístili žeton velikosti 5Kč. Na těchto fotografiích s vejci se jedná o 3 samičky, které si necháváme.

Fotky dalších vylíhlých miminek samozřejmě přidáme po vylíhnutí a svlečení mláďat

1.8.2012 Přidány fotografie všech letošních vylíhlých mláďat. Fotografie jsou pořízeny po vylíhnutí před 1. svlekem hadíků.  Fotografie po svlečení mláďat přidáme, až se nám mimča svlečou a po prvním krmení.

Přidány aktuální fotografie rodičů a taktéž fotografie rodičů když byli mláďata.

5.8.2012 Připravujeme fotografie mláďat po 1. svleku. Budete si moct krásně porovnat, jak se mláďata postupně přebarvují oproti stavu po vyklubání z vejce.

10.8.2012 Všichni hadíci jsou již po 1. svleku a jsou nakrmení. První krmení proběhlo úspěšně a z celkového počtu 27mláďat nám samostatně nejedli pouze 3, kteří ovšem po vložení holátka toto pozřeli samostatně. Až nám hadíci potravu úspěšně stráví, přidáme zde fotografie všech mláďat, ať můžete porovnat přebarvení po prvním svleku.

21.8.2012 Přidali jsme fotografie mláďat po svleku krmení a přebarvení. Můžete posoudit sami změnu oproti vzhledu po vyklubání z vejce. Nemáme zde všechny fotografie mláďat, jelikož některá mláďata již mají nový domov a nestihli jsme je nafotit. Myslíme si, že fotografie jsou velmi zajímavé a barvoměna, kterou mlá´data prošly stojí za to.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář